Promocja Betssona – Hottest Seat in the House

Graj w Black Jakcka na żywo w Kasynie Betsson i zgarij 1000 PLN za free

Chcesz wziąć udział w promocji Kasyna Betsson? Jest to jesienna oferta, która rozgrzewa do czerwoności w te chłodne jesienne dni bez wychodzenia z domu. Serwis zorganizował Hottest Seat In the House. Promocję z serii tych, które kochamy najbardziej. Wystarczy wygodnie usiąść, włączyć komputer i grając w kasynie na żywo w Black Jacka trafić określoną kombinacje kart, aby wygrać jedną z trzech nagród: darmowe spiny, bonus pieniężny i 1000 PLN bez wymogu obrotu!

Reguły konkursu są bardzo proste. Promocja trwa do 10 października 2014 r. do godziny 23:59 należy zagrać w kasynie na żywo w Black Jacka, trzeba trafić jedną z trzech zwycięskich zestawień do których należy Black Jack czyli A-10, A-J, A-Q lub A-K zawierający tylko kiery, piki, trefle lub karo lub kombinację 777 gdzie układy z rozdzielonymi kartami się nie liczą oraz AA Split, w którym trzeba rozdzielić AA i zebrać 21 w obu układach po rozdzieleniu.

Główną wygraną za Black Jacka jest 20 free spinów dostępnych w Mega Fortune Dreams. Za 777 nagrodą jest dodatkowa gotówka. Aby wypłacić obie nagrody musza one być obrócone 35 razy w lobby kasyna i games. Nagrodą za Split AA jest 1.000 PLN, gotówką, która zostanie wypłacona na konto w Betssonie, bez wymogu obrotu.

Zarejestruj się w Kasynie Betsson, odbierz bonus 100% aż do 500 PLN za darmo

Pamiętaj, że nowi gracze Kasyna Betsson otrzymują wspaniały bonus powitalny. Za swój pierwszy depozyt w Kasynie Betsson możesz otrzymać bonus w postaci podwojenia swojej wpłaty, nawet 500 PLN za darmo. Wymogiem otrzymania bonusu powitalnego jest zarejestrowanie się i wpłacenie gotówki na swoje konto. Na dobry początek dostaniesz także 50 darmowych spinów w slocie Mega Fortune. Natychmiast po rejestracji i wpłacie otrzymasz bonus i z podwojonym stanem konta i możesz od razu rozpocząć wspaniałą przygodę przy stołach Black Jacka w kasynie na żywo . Podwyższone stawki to oczywiście potencjalnie większe wygrane. Dzięki nim już na starcie przygotujesz pokaźny kapitał, który może okazać się kluczem do wielkich wygranych! Przejdź do gry i nie przegap swojej szansy na codzienne wygrywanie nagród!